SMARTXIDE² V²LR

SMARTXIDE² V²LR

Geleneksel hormon yükleme tedavisiyle bağlantılı riskleri büyük ölçüde azaltan etkili bir çözüm.

sosyal yaşama sahip kadınların yaşam kalitesini etkileyerek, cinsel yaşamlarını sekteye uğratır. Günümüzde çok daha fazla sayıda menopozlu ve menopoz sonrası döneminde olan kadın, üreme sisteminin doğal yaşlanmasıyla bağlantılı sorunların farkında olarak, daha kaliteliteli bir sosyal yaşam kazanabilmek için uzman yardımına ihtiyaç duymaktadır. Fakat beklenenin aksine birçok doktor, bu soruna bir çare önerememektedir. Vulvo-vajinal estetikte yenilikçi uygulamaların şimdi yep yeni bir yardımcısı var: Yeni bir CO2 lazer sisteminin uygulanmasını içeren, en son vulvo-vajinal yenileme yöntemi SmartXide2 V2LR.

AKILLI DEKA ÇÖZÜMLERİ

Kadınların sağlığı için yepyeni bir adım daha

Kadın genital organları, zamanın etkilerine maruz kalır ve yaşlanmaya başlar, değişikliklere uğrar. Bünyesel ve immünolojik faktörler ve büyük ölçüde menopozal östrojen yetersizliği, vajinal mukozanın ilerleyen atrofisini hızlandırır.

Vajina duvarları incelir, esnekliği azalır ve travmaya karşı daha az direnç gösterir.

Bu değişiklikler çoğunlukla, normal cinsel aktiviteyi etkilediklerinden, özellikle rahatsızlık verici olarak düşünülen semptomlarla ilişkilidir.

Bunlar aslında hastalık olmamakla birlikte, doktorların, hastalarına hedefe yönelik, minimum düzeyde invazif ve kalıcı tedaviyi önermeleri için zamanında fark edebilmeleri gereken önemli rahatsızlık işaretleridir. Cinsel uyarılma sırasında, bir kadın, kas hareketi eksikliği, dış genital bölgelerde şişkinlikte azalma, kendisinin veya partnerinin hassasiyetinde azalma, disparöni (penetrasyon sırasında vajinal servikste ağrı) eğilimi, atrofik vulvovajinit ve bazı durumlarda üriner inkontinans yaşayabilir. Yeni HiScan V2LR. DEKA tarafından, kadın genital bölgesi için özel olarak tasarlanmış DOT tarama sistemi.

DOT THERAPY

Hormon tedavisi yerine CO2 lazer teknolojisi

DOT Therapy, vajinal mukoza atrofisi için yeni tedavi çözümleri sağlar ve önemli yan etkileri olan hormon tedavisine karşı çok daha etkin bir alternatif sunar.

DOT Therapy, vajinal relaksasyon ve bağlantılı semptomların tedavisinde en yaygın kullanılan teknikleri değiştirerek bu tekniklerin yerine geçer. HiScan V²LR sisteminin özel terminali yoluyla vajinaya girildiğinde, lazer, vajina duvarlarının mukozası üzerinde doğrudan işlem yaparak, şekillendirme, elastikiyeti artırma ve dokuya, kolajen aktivasyonuna etki ederek yenilenmeyi sağlar.

Bu uygulama, DEKA’nın araştırmaları sonucu özel olarak geliştirilmiş, DOT Therapy’i ve bu uygulamaya yönelik olarak tasarlanmış bir atımı (D Atım) kullanan özel bir teknikle yapılmalıdır.

D-Atımı, uygulama sırasında hedefe yönelik etkin bir enerji aktararak, tüm çalışma parametrelerinin mükemmel kontrolüyle birlikte, dokuları onlara zarar vermeden canlandırır.

HiScan V2LR, vajinal gençleştirme operasyonlarında, faklı tarama seçimleriyle D Atımından S Atımına en etkin atım şeklini kullanarak, etkin tarama şeklini oluşturur.

V2LR ESTETİK VULVO-VAJİNAL CERRAHİ

Rakipsiz teknikler ve performans

Günlük pratiği içinde, labioplasti, vajinanın silindirizasyonu ve hoodectomy gibi teknikler kullanan cerrahlar, SmartXide2 V2LR CO2lazer sisteminin, bistüri kullanımına göre üstün performans sunduğunu görmektedir.

Kadın üreme sistemi patolojilerini tedavi etmede uzmanlık gerektiren lazerlerin kullanımı, estetik-kozmetik yönlere doğru yönelerek alt genital kanala ait uygulamaların geliştirilmesine yol açmıştır.

Estetik sonuçlar ile bir kadının sağlığı ve yaşam kalitesi için bu denli önemli bir organ için özellikle menopozlu kadınlarda, düzeltici-yeniden yapılandırıcı cerrahiye yönelik talepde bulunması şaşırtıcı değildir. Nadiren gözle görülür olsa da, belirli kusurlar rahatsızlık vericidir ve cinsel yaşamı etkileyebilir. Doğum sonrası perineal izler, vulva, labia majora ve himenin konjenital değişiklikleri, labia minora veya klitoral prepüsün hipertrofileri: Dış genital bölgedeki kusurların düzeltilmesi, normal fizyolojik koşulların geri kazanılması anlamına gelir.

Teknolojiyi ve kolay parametre kontrolünü kullanan DEKA’nın D-atımı, yenilikçi lazer atımı, özel olarak vajinal mukozanın tedavisine yönelik olarak ve terapötik sonuçları artırmak üzere tasarlanmıştır.

Şimdiye kadar, lazer cihazları yalnız tek bir atım moduna sahipti. SmartXide2 ile artık bu durum değişti; atım şekilleri, dokunun tipine göre seçilebilmektedir. D-atım ve DOT Therapy, daha önce bu hassas bölgelerde CO2 lazerin kullanımını engelleyen eksik halkayı tamamlamıştır.

Lazer, koagülasyonu uyarır, kan kaybını azaltır, uygulama yapılan dokularda leke ve izleri ve şişmeyi en aza indirir, operasyon sonrası rahatsızlığı azaltır, mukozanın sıkılığını ve elastikiyetini artırır ve kolajen üretimini teşvik eder.

  • DEKA – Vajinal mukozada atış.
  • OPERASYON SONRASI fibroblast aktivasyonu
  • SMARTXIDE2 SİSTEM: EŞSİZ, ÇOK-YÖNLÜ, ÇOK-DİSİPLİNLİ

Çok-yönlülük, performans ve etkinlik, SmartXide2’ıCO2 ve Diyot lazerler sistemleri arasında gerçek çok-disiplinli ve çok-fonksiyonlu bir platform haline getirmiştir.

SmartXide2 lazer sistemi, V2LR (Vulvo-Vajinal Lazer Şekillendirme), Dermatoloji ve Estetik Tıp, KBB, Jinekolojik Cerrahi ve Diş Hekimliğinde kullanılabilmesine imkan sağlayan komple aksesuarlar serisini içerir.

Her sistem, kendi komple veritabanını ve özel el aparatlarını ayrıca doktorun gereksinimlerine bağlı olarak seçilebilecek, istenen uygulamanın etkinliğini artırmak ve iyileştirmek amacıyla, tarayıcılar ve mikro el aparatları gibi isteğe bağlı aksesuarları içerir.

Doktorlar, sipariş verirken kaynak tipini ve gücünü belirtmek suretiyle, özel ihtiyaçları için en uygun konfigürasyonu seçebilirler. Aksesuarlar da daha sonra uygulamaları çeşitlendirmek amacıyla sonrasında kullanılabilmektedir.

V²LR VULVO VAJİNAL LAZER

smartxide2 v2lr

SMARTXIDE² V²LR

Geleneksel hormon yükleme tedavisiyle bağlantılı riskleri büyük ölçüde azaltan etkili bir çözüm.

Search