KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

2004 yılı kuruluşumuzdan bu yana, görevimiz kaliteli, avantajlı ve yenilikçi medikal teknolojilerle hayat kalitesini yükseltmek için çalışmak olmuştur. Medikal lazer ithalatında lider konumda bulunan Orcem Medikal Ltd. sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Kaliteli ve avantajlı lazer sistemlerini, medikal estetik cihazlarını, görüntüleme sistemlerini ve tibbi cihaz teknolojilerini en hızlı şekilde dünya ile eşzamanlı olarak ülkemize getirip toplumumuzun bu teknolojilerden faydalanmasına katkıda bulunmak bizleri son derece memnun etmektedir. Gerçek hedefimiz bu teknolojileri ülkemizde de üretip yurt dışına ihracatını gerçekleştirebilmektir.

GENEL BAKIŞ

Orcem Medikal, Türkiye pazarında, lazer ve tıbbi elektronik cihaz distribütörlükleri bulunan ayrıca Azerbaycan, Irak, İran, Libya ve diğer bazı Ortodoğu ülkelerinde de faaliyetleri bulunan tıbbi cihaz pazarında ilk akla gelen firmalardan birisidir.

İthal ettiğimiz tanınmış sistemlerin başlıcaları; Medikal lazerler, Görüntüleme Sistemleri, Hastane Araç ve Gereçleridir.

Distribütörlüğünü yaptığımız dünyaca tanınmış üreticilerin ; DEKA Srl, Alma Laser, FotoFinder, Dr. Spiller, Eusung, Daeyang,Brumaba Gbmh, Esacrom Srl vb. firmaların Türkiye pazarında geldikleri noktada katkımızın büyük olması bizleri gururlandırmaktadır. İthal ettiğimiz cihazların ve ürünlerin çeşitliliği sayesinde Dermatoloji, Plastik Cerrahi, KBB, Jinekoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Üroloji, Genel Cerrahi, Veterinerlik ve Diş Hekimliği gibi branşlar da siz değerli hekimlerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda başarılı ve etkin bir işbirlikteği kurmuş bulunmaktayız.

Bügün Özel hastanelerde, polikliniklerde,güzellik merkezlerinde, Devlet ve üniversite hastanelerinde bulunan lazersistemlerimiz,medikalestetik cihazlarımız,görüntüleme sistemlerimiz ve tibbi cihazlarımız ile sektörde güvenle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerle hedeflerimiz doğrultusunda çok daha uzun yıllar birlikte olacağımızı bilmek bizlere çalışma aşkı ve başarılı olma hırsı vermektedir.

Siz değerli hekimlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere en iyi cihaz seçimini, en iyi hizmeti ve en iyi şekilde satış sonrası desteğimizi vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Orcem Medikal olarak satış sonrasında gerektiğinde hekimlere yurtdışında ve yurt içinde workshoplara, seminerlere katılıma olanıgı vede uygulamalı egitim olanağı sunarak, sektördeki güvenirliğimizi ve liderliğimizi sürdürmekteyiz.

Kendi binamızda bulunan deneyimli satış kadromuz,teknik servisimiz,Uzman hekimlerimiz, estetisyenlerimiz vede tüm çalışanlarımızla her konuda her daim yanınızda olup güvenle büyüyen birlikteliğimizin devamını dileriz.

Çalışmalarımızda karşılıklı yarar sağlama, güven ,iyi niyet ve karşılıklı anlayışın sürmesi dilegiyle...

Orcem Grup ve çalışanları olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

sabah-30-araliks.jpg

23. Lütfi Tat Sempozyumu

23. Lütfi Tat Sempozyumu
Orcem Medikal

Cihazlar hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

Search