SMART US20D

SMART US20D KARBONDİOKSİT LAZER SİSTEMİ

Yenilikçi tasarımı, teknik özellikleri ve çok yönlü kullanım programları sayesinde yumuşak doku cerrahisi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Akıllı US20D lazer teknolojisi ameliyat sonrası iyileşme için en uygun klinik koşullarda ve enerji iletim hızı ile mikro-cerrahi uygulamalarında mutlak doğruluk içinde tüm imkanları barındıran tek Ultra Pulse CO2 lazer sistemidir.

El aletleri ağız boşluğunun tüm bölgelerine kolay erişimini kolaylaştırmak amacıyla ergonomik olarak tasarlanmıştır. Oral cerrahi ve implantoloji özel olarak tasarlanmış 50 mm, 120 ° açılı el aleti çok ince kesiler sağlar. Özel adaptörler ile periodontoloji ve endodonti alanlarında kullanım son derece kolaydır. Tüm el aletleri farklı tedavilerin bir parçası olarak dokuyu buharlaştırarak kanama kontrollü olarak gerçekleştirilir.

Postoperatif iyileşme ve fonksiyonun problem olabileceği dil kök, ağız tabanı, dudak köşesi gibi bölgelerde büyük avantaj sağlamaktadır. Epitelizasyon 2-3 haftada tamamlanmakta, operasyon sırasında dikkati çeken bir kanama olmamakta, postoperatif ağrı ve ödem minimal düzeyde olmaktadır. Prekanseröz lezyonların eksizyonu, hemanjiyom, lenfanjiyom, papillom, fibrom gibi benign tümöral kitlelerin uzaklaştırılması, preprotetik cerrahide protez fibroplazilerinin uzaklaştırılması, vestibül sulcus derinleştirilmesi, frenektomi, estetik amaçlı pigmentasyonların yok edilmesinde çok başarılı şekilde kullanılabilmektedir.

DİŞ HEKİMLİĞİ

smart 2940d plus

SMART 2940D PLUS

Erbium;Yag Sert Doku Lazer Sistemi.
Acısız ve ağrısız çürük tedavisinde üstün Deka lazer teknolojisi.
smart us20d

SMART US20D

Oral yumuşak doku cerrahisinde kanamasız, hızlı ve acısız insizyon ve eksizyonda üstün Deka Lazer teknolojisi.
smartfile

SMARTFILE

Periodontoloji ve Endodonti de FDA onaylı lazer teknolojisi. %99.9 bakteri eliminasyonu üstelik flap kaldırmadan.

Search